חבילת גלישה בחו”ל- כל הדרכים לטוס בזול עם הטלפון הנייד

December 21 2022doritr

כל אדם יודע כי הטלפון הסלולרי שלו מהווה חלק אינטגרלי ביותר מחייו. הוא מאפשר תקשורת שוטפת עם חברים ובני משפחה, הוא מאפשר לנווט, לחפש מידע ועוד. יחד עם זאת, בעוד שמהפכת הסלולר בישראל הביאה להורדה דרמטית בעלויות השימוש בטלפון הנייד, ביצוע של אותן הפעולות בחו”ל עלול לעלות לא מעט כסף. במאמר הבא תקבלו את המידע אודות כל האפשרויות השונות הרלוונטיות לצורך הוזלת עלויות השימוש בטלפון הנייד בחו”ל, החל מרכישת חבילות גלישה בחו”ל מהספקיות בישראל, דרך רכישת סים מקומי ועד למספר פתרונות יצירתיים יותר.

האופציות לשימוש בטלפון הסלולרי בחו”ל

ישנם כמה אופציות לשימוש בטלפון הסלולרי גם בחו”ל עבור צרכי תקשורת שונים, כאשר האופציה היקרה ביותר היא ללא ספק להמשיך להתנהל עם הטלפון שלכם בחו”ל כרגיל, כאשר חשוב מאוד שתדעו כי אם לא תקנו חבילת סלולר מיוחדת לחו”ל ותשתמשו בו כרגיל, ככל הנראה שתגיעו לארץ תגלו כי החשבון של הטלפון הנייד בגובה של מאות ואף אלפי שח. העלויות הגבוהות הללו נובעות מכך שבעת נדידת נתונים אנו למעשה עוברים להשתמש בשירותי הסלולר של אחת מהספקיות המקומיות והיא בתורה מעבירה את החיוב לחברת הסלולר שלכם. אפשר לומר כי מדובר על סוג של קונספירציה עולמית שבה נהנות חברות הסלולר השונות מטעויות של לקוחות תמימים וגובים מחירים מופרזים לכל דקה של שיחה או גלישה.

חבילת גלישה בחו”ל

עוד אופציה שמציעות ספקיות הסלולר השונות היא חבילות שיחות וגלישה בחו”ל, כאשר המחיר משתנה בהתאם למשך השהות בחו”ל, גודל חבילת הגלישה וכן כמות השיחות. כמובן שחשוב מאוד לברר מול כל ספקית סלולר מה היא מציעה בתחום חבילות גלישה לחו”ל ולמצוא את הספקית שתציע לכם את החבילה המשתלמת ביותר בכל היבט אפשרי.

כרטיס סים לחול

עוד אופציה שניתן לבחור בה היא קניית כרטיס סים לחול. ניתן לרכוש את הכרטיס המדובר בדואר במחיר נמוך יחסית וכן ניתן לרכוש סים מקומי שמהווה פתרון זול ואיכותי. אם תרכשו סים מקומי תקבלו למעש מספק מקומי של המדינה שתטיילו בה. חשוב לדעת כי השיחות אשר כלולות בסים מקומי הן בדרך כלל שיחות מקומיות באותה המדינה ולא שיחות לישראל או למדינות אחרות. בנוסף כדאי מאוד לדעת כי עם ההחלפה של הסים משתנה מספר הטלפון שלכם לשיחות ולהודעות טקסט, אך ניתן להמשיך להשתמש באפליקציית הוואטסאפ. את הסים המקומי ניתן לרכוש בדרך כלל בשדה התעופה, בקיוסקים שונים ועוד.

ישנה גם אופציה פחות נפוצה והיא לשכור או אפילו לקנות טלפון מקומי נייד לזמן הטיסה.

בכדי להיות מחוברים בחו”ל בצורה הטובה ביותר, כדאי מאוד לברר היטב מול חברות הסלולר השונות אודות האופציות העומדות על הפרק ולבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם וכמובן המשתלמת ביותר, בכל היבט אפשרי.

Share: